ISL60002BIH325

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ISL60002BIH325

Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-3
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - referencë e tensionit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ISL60002BIH325 PDF
hetim
 • seri:FGA™
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i referencës:Series
 • lloji i daljes:Fixed
 • tension - dalje (min/fiks):2.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:7 mA
 • tolerancës:±0.04%
 • koeficienti i temperaturës:20ppm/°C
 • zhurma - 0,1hz deri në 10hz:30µVp-p
 • zhurma - nga 10 Hz deri në 10 khz:-
 • tension - hyrje:2.7V ~ 5.5V
 • rrymë - furnizim:900nA
 • rrymë - katodë:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-23-3
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ISL21009DFB825Z

ISL21009DFB825Z

Rochester Electronics

3 TERMINAL VOLTAGE REFERENCE

Në magazinë: 23 634

$4.53000

AD780BRZ-REEL7

AD780BRZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES/SHUNT 8SOIC

Në magazinë: 7 061

$14.87000

TL4051B12QDBZR

TL4051B12QDBZR

Rochester Electronics

TL4051B12 PRECISION MICROPOWER S

Në magazinë: 29 897

$0.75000

ZRT025GC1TA

ZRT025GC1TA

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC VREF SHUNT 1% SOT223

Në magazinë: 0

$0.99290

TL431AIYDT

TL431AIYDT

STMicroelectronics

IC VREF SHUNT 36V 1% 8SO

Në magazinë: 6 177

$0.56000

REF5030IDR

REF5030IDR

Texas

IC VREF SERIES 0.05% 8SOIC

Në magazinë: 2 906

$6.53000

LM385DRG4-2-5

LM385DRG4-2-5

Texas

IC VREF SHUNT 3% 8SOIC

Në magazinë: 2 499

$0.67000

ADR5043ARTZ-R2

ADR5043ARTZ-R2

Rochester Electronics

SHUNT MODE VOLTAGE REFERENCE

Në magazinë: 250

$0.64000

LM4128CMFX-4.1/NOPB

LM4128CMFX-4.1/NOPB

Rochester Electronics

LM4128 SOT-23 PRECISION MICROPOW

Në magazinë: 3 000

$0.97000

REF5045ID

REF5045ID

Texas

IC VREF SERIES 0.05% 8SOIC

Në magazinë: 248

$7.15000

Kategoria e produkteve

Top