MC68HC000FN16

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC68HC000FN16

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
1000
Fletët e të dhënave në internet
MC68HC000FN16 PDF
hetim
 • seri:M680x0
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:EC000
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:1 Core, 32-Bit
 • shpejtësia:16MHz
 • bashkëpërpunuesit/dsp:-
 • kontrollues ram:-
 • përshpejtimi i grafikës:No
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:-
 • sata:-
 • usb:-
 • tension - i/o:5.0V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • veçoritë e sigurisë:-
 • paketë / kuti:68-LCC (J-Lead)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:68-PLCC (24.21x24.21)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XPC850DECZT50BU

XPC850DECZT50BU

NXP Semiconductors

IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA

Në magazinë: 200

Me porosi: 200

$0.00000

MC68HC000EI16

MC68HC000EI16

NXP Semiconductors

IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC

Në magazinë: 200

Me porosi: 200

$0.00000

MPC8245TZU266D

MPC8245TZU266D

NXP Semiconductors

IC MPU MPC82XX 266MHZ 352TBGA

Në magazinë: 2 400

Me porosi: 2 400

$0.00000

MPC8245ARZU400D

MPC8245ARZU400D

NXP Semiconductors

IC MPU MPC82XX 400MHZ 352TBGA

Në magazinë: 24 000

Me porosi: 24 000

$0.00000

OMAPL137BZKB3

OMAPL137BZKB3

Texas

IC MPU OMAP-L1X 375MHZ 256BGA

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$16.80000

MC68040FE33A

MC68040FE33A

NXP Semiconductors

IC MPU M680X0 33MHZ 184CQFP

Në magazinë: 2 800

Me porosi: 2 800

$0.00000

MPC603RRX200TC

MPC603RRX200TC

NXP Semiconductors

IC MPU MPC6XX 200MHZ 255FCCBGA

Në magazinë: 15 000

Me porosi: 15 000

$0.00000

MC68302FC16C

MC68302FC16C

NXP Semiconductors

IC MPU M683XX 16MHZ 132QFP

Në magazinë: 200

Me porosi: 200

$0.00000

MPC866TCVR100A

MPC866TCVR100A

NXP Semiconductors

IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA

Në magazinë: 67 000

Me porosi: 67 000

$0.00000

AT91SAM9M10B-CU

AT91SAM9M10B-CU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 64KB ROM 324TFBGA

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top