MPC8349ZUALFB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MPC8349ZUALFB

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MPU MPC83XX 667MHZ 672TBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MPC8349ZUALFB PDF
hetim
 • seri:MPC83xx
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:PowerPC e300
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:1 Core, 32-Bit
 • shpejtësia:667MHz
 • bashkëpërpunuesit/dsp:-
 • kontrollues ram:DDR, DDR2
 • përshpejtimi i grafikës:No
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:10/100/1000Mbps (2)
 • sata:-
 • usb:USB 2.0 + PHY (2)
 • tension - i/o:1.8V, 2.5V, 3.3V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 105°C (TA)
 • veçoritë e sigurisë:-
 • paketë / kuti:672-LBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:672-TBGA (35x35)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MPC8313ECZQAFFB

MPC8313ECZQAFFB

Rochester Electronics

MPU, 32-BIT, 333MHZ, PBGA516

Në magazinë: 11 258

$28.14000

HD64F3048VFI8

HD64F3048VFI8

Rochester Electronics

16-BIT, FLASH, 8MHZ

Në magazinë: 0

$22.18000

MCIMX516AJM6CR2

MCIMX516AJM6CR2

Rochester Electronics

I.MX51 32-BIT MPU, ARM CORTEX-A8

Në magazinë: 72 750

$34.09000

MIMX8ML4DVNLZAB

MIMX8ML4DVNLZAB

NXP Semiconductors

IC I.MX 8M PLUS QUADLITE BGA

Në magazinë: 0

$57.45302

MPC8323ZQADDC

MPC8323ZQADDC

Rochester Electronics

32-BIT, 266MHZ, CMOS, PBGA516

Në magazinë: 17

$20.79000

MCIMX257DJM4A557

MCIMX257DJM4A557

Rochester Electronics

ARM 9 RISC MICROPROCESSOR 32 BI

Në magazinë: 0

$11.50000

MPC8572ELPXAVNE557

MPC8572ELPXAVNE557

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR

Në magazinë: 360

$342.61000

OMAPL138EZCED4

OMAPL138EZCED4

Texas

IC MPU OMAP-L1X 456MHZ 361NFBGA

Në magazinë: 1 286

$33.25000

MC9328MX21CVM

MC9328MX21CVM

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR, 32 BIT, 266MHZ,

Në magazinë: 0

$22.64000

MPC8323ECVRADDC

MPC8323ECVRADDC

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

Në magazinë: 400

$26.29000

Kategoria e produkteve

Top