EP4SE230F29C4N

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EP4SE230F29C4N

Prodhuesi
Intel
Përshkrim
IC FPGA 488 I/O 780FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
EP4SE230F29C4N PDF
hetim
 • seri:STRATIX® IV E
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:9120
 • numri i elementeve/qelizave logjike:228000
 • gjithsej bit ram:17544192
 • numri i i/o:488
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.87V ~ 0.93V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:780-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:780-FBGA (29x29)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
5SGXMA3E1H29I2G

5SGXMA3E1H29I2G

Intel

IC FPGA 360 I/O 780HBGA

Në magazinë: 0

$5634.75000

LFE2-12E-5FN256I

LFE2-12E-5FN256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 193 I/O 256FBGA

Në magazinë: 0

$28.50000

LCMXO2-2000HC-5MG132C

LCMXO2-2000HC-5MG132C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 104 I/O 132CSBGA

Në magazinë: 0

$10.15300

5SGXEA7K2F40I2LG

5SGXEA7K2F40I2LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$12158.85000

XC2S100-5TQG144C

XC2S100-5TQG144C

Xilinx

IC FPGA 92 I/O 144TQFP

Në magazinë: 238

$23.59000

5CGTFD9D5F27I7N

5CGTFD9D5F27I7N

Intel

IC FPGA 336 I/O 672FBGA

Në magazinë: 0

$619.58400

XC3S700A-4FGG400I

XC3S700A-4FGG400I

Xilinx

IC FPGA 311 I/O 400FBGA

Në magazinë: 0

$52.57000

M1A3PE1500-2PQG208

M1A3PE1500-2PQG208

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 147 I/O 208QFP

Në magazinë: 0

$186.19042

10AX090N4F40I3SG

10AX090N4F40I3SG

Intel

IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA

Në magazinë: 0

$4796.40000

M1A3P250-1VQ100I

M1A3P250-1VQ100I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 68 I/O 100VQFP

Në magazinë: 0

$17.51044

Kategoria e produkteve

Top