XC4062XL-1HQ304I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC4062XL-1HQ304I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 256 I/O 304PQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC4062XL-1HQ304I PDF
hetim
 • seri:XC4000E/X
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:2304
 • numri i elementeve/qelizave logjike:5472
 • gjithsej bit ram:73728
 • numri i i/o:256
 • numri i portave:62000
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:304-BFQFP Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:304-PQFP (40x40)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AX1000-FGG484I

AX1000-FGG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 317 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$558.76600

5SGXMA7H2F35C2LG

5SGXMA7H2F35C2LG

Intel

IC FPGA 552 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$9596.40000

LCMXO640E-5TN144C

LCMXO640E-5TN144C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 113 I/O 144TQFP

Në magazinë: 0

$13.55000

A42MX24-2PLG84I

A42MX24-2PLG84I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 72 I/O 84PLCC

Në magazinë: 0

$328.54000

LCMXO2-2000HE-6MG132C

LCMXO2-2000HE-6MG132C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 104 I/O 132CSBGA

Në magazinë: 0

$11.12800

1SG280HH2F55E1VG

1SG280HH2F55E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$32809.50000

LFE3-35EA-8FN484C

LFE3-35EA-8FN484C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 295 I/O 484FBGA

Në magazinë: 82

$47.50000

EP4CE15E22I7N

EP4CE15E22I7N

Intel

IC FPGA 81 I/O 144EQFP

Në magazinë: 475

$39.57000

LFE5U-85F-8BG756C

LFE5U-85F-8BG756C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 365 I/O 756CABGA

Në magazinë: 0

$42.20025

AFS1500-1FGG676I

AFS1500-1FGG676I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 252 I/O 676FBGA

Në magazinë: 0

$743.56100

Kategoria e produkteve

Top