XC2VP50-5FF1152I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC2VP50-5FF1152I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 692 I/O 1152FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
1400
Fletët e të dhënave në internet
XC2VP50-5FF1152I PDF
hetim
 • seri:Virtex®-II Pro
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:5904
 • numri i elementeve/qelizave logjike:53136
 • gjithsej bit ram:4276224
 • numri i i/o:692
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.425V ~ 1.575V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:1152-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1152-CFCBGA (35x35)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC2VP30-5FFG1152C

XC2VP30-5FFG1152C

Xilinx

IC FPGA 644 I/O 1152FCBGA

Në magazinë: 4 000

Me porosi: 4 000

$355.00000

A42MX09-FPQ100

A42MX09-FPQ100

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 83 I/O 100QFP

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$22.00000

XC3042A-7VQ100C

XC3042A-7VQ100C

Xilinx

IC FPGA 82 I/O 100VQFP

Në magazinë: 21 000

Me porosi: 21 000

$5.00000

A40MX02-PL44I

A40MX02-PL44I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 34 I/O 44PLCC

Në magazinë: 8 100

Me porosi: 8 100

$6.20000

XCV600-4HQ240C

XCV600-4HQ240C

Xilinx

IC FPGA 166 I/O 240QFP

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$76.00000

EP20K600EBI652-2X

EP20K600EBI652-2X

Intel

IC FPGA 488 I/O 652BGA

Në magazinë: 800

Me porosi: 800

$192.10224

XC4010XL-3PQ100C

XC4010XL-3PQ100C

Xilinx

IC FPGA 77 I/O 100QFP

Në magazinë: 30 000

Me porosi: 30 000

$9.00000

A42MX16-FPL84

A42MX16-FPL84

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 72 I/O 84PLCC

Në magazinë: 102 000

Me porosi: 102 000

$32.50000

XC2V250-4FG256I

XC2V250-4FG256I

Xilinx

IC FPGA 172 I/O 256FBGA

Në magazinë: 4 600

Me porosi: 4 600

$33.00000

EP1C20F324C6N

EP1C20F324C6N

Intel

IC FPGA 233 I/O 324FBGA

Në magazinë: 210

Me porosi: 210

$53.55000

Kategoria e produkteve

Top