XC4010E-3HQ208I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC4010E-3HQ208I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 160 I/O 208QFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC4010E-3HQ208I PDF
hetim
 • seri:XC4000E/X
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:400
 • numri i elementeve/qelizave logjike:950
 • gjithsej bit ram:12800
 • numri i i/o:160
 • numri i portave:10000
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:208-BFQFP Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:208-PQFP (28x28)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP4CE55F29C7

EP4CE55F29C7

Intel

IC FPGA 374 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$193.03500

XC3SD3400A-4FG676I

XC3SD3400A-4FG676I

Xilinx

IC FPGA 469 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 0

$152.10000

5SGSMD4E2H29C2G

5SGSMD4E2H29C2G

Intel

IC FPGA 360 I/O 780HBGA

Në magazinë: 0

$6085.20000

XC4VFX12-11FFG668C

XC4VFX12-11FFG668C

Xilinx

IC FPGA 320 I/O 668FCBGA

Në magazinë: 0

$260.00000

XC7VX690T-2FFG1157I

XC7VX690T-2FFG1157I

Xilinx

IC FPGA 600 I/O 1157FCBGA

Në magazinë: 0

$9036.81000

5SGXMABK2H40I3LG

5SGXMABK2H40I3LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517HBGA

Në magazinë: 0

$16330.05000

10M25DAF484C8G

10M25DAF484C8G

Intel

IC FPGA 360 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$54.60000

LFE3-17EA-6LFN484I

LFE3-17EA-6LFN484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 222 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$28.06000

XA7A12T-2CPG238I

XA7A12T-2CPG238I

Xilinx

IC FPGA ARTIX7 Q100 238CBGA

Në magazinë: 0

$30.44273

10CX220YF780E5G

10CX220YF780E5G

Intel

IC FPGA 284 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$335.70000

Kategoria e produkteve

Top