XC4020E-2HQ208I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC4020E-2HQ208I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 160 I/O 208QFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC4020E-2HQ208I PDF
hetim
 • seri:XC4000E/X
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:784
 • numri i elementeve/qelizave logjike:1862
 • gjithsej bit ram:25088
 • numri i i/o:160
 • numri i portave:20000
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:208-BFQFP Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:208-PQFP (28x28)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC5VLX50-1FFG1153C

XC5VLX50-1FFG1153C

Xilinx

IC FPGA 560 I/O 1153FCBGA

Në magazinë: 0

$699.40000

M2GL090T-1FG484

M2GL090T-1FG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 267 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$162.65050

XCKU035-2SFVA784E

XCKU035-2SFVA784E

Xilinx

IC FPGA 468 I/O 784FCBGA

Në magazinë: 0

$1540.50000

EP2A70F1508C8

EP2A70F1508C8

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 2.49NS, PBGA1508

Në magazinë: 2

$2287.84000

LCMXO2-2000HE-6MG132C

LCMXO2-2000HE-6MG132C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 104 I/O 132CSBGA

Në magazinë: 0

$11.12800

XC7A15T-3CPG236E

XC7A15T-3CPG236E

Xilinx

IC FPGA 106 I/O 236BGA

Në magazinë: 0

$49.49000

10AX027E2F29E2LG

10AX027E2F29E2LG

Intel

IC FPGA 360 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$1404.00000

M1A3PE1500-2PQG208

M1A3PE1500-2PQG208

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 147 I/O 208QFP

Në magazinë: 0

$186.19042

XC3130-4PG84C

XC3130-4PG84C

Rochester Electronics

FPGA, 100 CLBS, 2K GATES

Në magazinë: 82

$26.26000

AFS1500-1FGG676I

AFS1500-1FGG676I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 252 I/O 676FBGA

Në magazinë: 0

$743.56100

Kategoria e produkteve

Top