XC56L307VL150

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC56L307VL150

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC DSP 24BIT 150MHZ 196-MABGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - dsp (procesorët dixhital të sinjalit)
Seria
-
Instock
31565
Fletët e të dhënave në internet
XC56L307VL150 PDF
hetim
 • seri:DSP563xx
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Fixed Point
 • ndërfaqe:Host Interface, SSI, SCI
 • shpejtësia e orës:150MHz
 • memorie jo e paqëndrueshme:ROM (576B)
 • ram në çip:576kB
 • tension - i/o:3.30V
 • tension - bërthamë:1.80V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:196-LBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:196-MAPBGA (15x15)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TNETV2510GGW

TNETV2510GGW

Texas

IC DSP FIXED POINT BGA

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$6.50000

Kategoria e produkteve

Top