L4940D2T10-TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

L4940D2T10-TR

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
3000
Fletët e të dhënave në internet
L4940D2T10-TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):17V
 • tension - dalje (min/fiks):10V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.9V @ 1.5A
 • rrymë - dalje:1.5A
 • aktual - i qetë (iq):8 mA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):50 mA
 • psrr:62dB (120Hz)
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 150°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:D2PAK
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
KA7915

KA7915

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR -15V 1A TO220-3

Në magazinë: 500 000

Me porosi: 500 000

$0.34000

LP2985AIM5X-2.0

LP2985AIM5X-2.0

Texas

IC REG LINEAR 2V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 140 000

Me porosi: 140 000

$0.13400

NJM79L05UA

NJM79L05UA

New Japan Radio (NJR)

IC REG LINEAR -5V 100MA SOT89-3

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.00000

IRU1050CMTR

IRU1050CMTR

IR (Infineon Technologies)

IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO263

Në magazinë: 91 000

Me porosi: 91 000

$0.64000

L4931CZ33

L4931CZ33

STMicroelectronics

IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.27000

LMS1585ACSX-3.3

LMS1585ACSX-3.3

Texas

IC REG LIN 3.3V 5A DDPAK/TO263-3

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.86000

IRU1117CY

IRU1117CY

IR (Infineon Technologies)

IC REG LIN POS ADJ 800MA SOT223

Në magazinë: 900 000

Me porosi: 900 000

$0.28000

MC78M12CT

MC78M12CT

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB

Në magazinë: 2 000

Me porosi: 2 000

$0.58213

NJM7915FA

NJM7915FA

New Japan Radio (NJR)

IC REG LINEAR -15V 1.5A TO220F

Në magazinë: 104 252

Me porosi: 104 252

$0.00000

RT9167-45GB

RT9167-45GB

Richtek

IC REG LINEAR 4.5V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 19 012

Me porosi: 19 012

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top