DS4426T+T&R

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

DS4426T+T&R

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC DAC 8BIT A-OUT 28TQFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - konvertuesit dixhital në analog (dac)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i biteve:8
 • numri i konvertuesve d/a:4
 • koha e zgjidhjes:-
 • lloji i daljes:Current - Unbuffered
 • prodhimi diferencial:No
 • ndërfaqja e të dhënave:I²C
 • lloji i referencës:Internal
 • voltage - furnizim, analog:2.7V ~ 5.5V
 • tension - furnizim, dixhital:2.7V ~ 5.5V
 • inl/dnl (lsb):±1 (Max), ±0.5 (Max)
 • arkitekturës:Current Sink, Current Source
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:28-WFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-TQFN (4x4)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC2642ACDD-16#TRPBF

LTC2642ACDD-16#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 16BIT V-OUT 10DFN

Në magazinë: 0

$11.83500

AD5541AACPZ-REEL7

AD5541AACPZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 16BIT V-OUT 10LFCSP

Në magazinë: 1 730

$13.91000

DAC7568IAPW

DAC7568IAPW

Texas

IC DAC 12BIT V-OUT 14TSSOP

Në magazinë: 1 178

$18.10000

TLC5628IN

TLC5628IN

Texas

IC DAC 8BIT V-OUT 16DIP

Në magazinë: 70

$8.68000

TLV5631IDWR

TLV5631IDWR

Texas

IC DAC 10BIT V-OUT 20SOIC

Në magazinë: 0

$7.81894

LTC2657CFE-L12#TRPBF

LTC2657CFE-L12#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 12BIT V-OUT 20TSSOP

Në magazinë: 0

$13.12500

AD1856NZ

AD1856NZ

Rochester Electronics

16-BIT PCM AUDIO DAC

Në magazinë: 0

$17.35000

AD565AKD

AD565AKD

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 12BIT A-OUT 24CDIP

Në magazinë: 8

$85.50000

DAC7612U/2K5

DAC7612U/2K5

Texas

IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC

Në magazinë: 4 281

$9.14000

AD5445YRUZ-REEL7

AD5445YRUZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 12BIT A-OUT 20TSSOP

Në magazinë: 513

$8.80000

Kategoria e produkteve

Top