74ACTQ18825MTDX

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ACTQ18825MTDX

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC BUF NON-INVERT 5.5V 56TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - buferë, drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
74ACTQ18825MTDX PDF
hetim
 • seri:74ACTQ
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:Buffer, Non-Inverting
 • numri i elementeve:2
 • numri i biteve për element:9
 • lloji i hyrjes:-
 • lloji i daljes:3-State
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:24mA, 24mA
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:56-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74LVC1G34GW,125

74LVC1G34GW,125

Nexperia

IC BUF NON-INVERT 5.5V 5TSSOP

Në magazinë: 345

$0.32000

SN74ALVC244DWG4

SN74ALVC244DWG4

Texas

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC

Në magazinë: 0

$0.34259

SN74ABT16241ADL

SN74ABT16241ADL

Rochester Electronics

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 48SSOP

Në magazinë: 12 116

$0.88000

SN74ABT2244ADWR

SN74ABT2244ADWR

Texas

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC

Në magazinë: 925

$0.98000

SNJ54ACT374FK

SNJ54ACT374FK

Rochester Electronics

54ACT374 OCTAL D-TYPE EDGE-TRIGG

Në magazinë: 410

$20.02000

SN74LVC8T245PWRG4

SN74LVC8T245PWRG4

Texas

IC TRANSLATION TXRX 5.5V 24TSSOP

Në magazinë: 1

$1.08000

74ACTQ240

74ACTQ240

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC BUFFER INVERT 5.5V DIE

Në magazinë: 0

$4.00000

SN74ALVC125PWG4

SN74ALVC125PWG4

Rochester Electronics

IC BUF NON-INVERT 3.6V 14TSSOP

Në magazinë: 640

$0.19000

74AC16640DLR

74AC16640DLR

Rochester Electronics

BUS TRANSCEIVER

Në magazinë: 500

$3.10000

SN74LVC1G17MDCKREP

SN74LVC1G17MDCKREP

Texas

IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-5

Në magazinë: 3 185

$1.76000

Kategoria e produkteve

Top