74ALVC16373MTDX

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ALVC16373MTDX

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC LATCH TRANSP 16BIT LV 48TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - shulat
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
74ALVC16373MTDX PDF
hetim
 • seri:74ALVC
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:D-Type Transparent Latch
 • qarku:8:8
 • lloji i daljes:Tri-State
 • tension - furnizim:1.65V ~ 3.6V
 • qarqe të pavarura:2
 • koha e vonesës - përhapja:1ns
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:24mA, 24mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74LVTH162373MEX

74LVTH162373MEX

Rochester Electronics

BUS DRIVER, LVT SERIES

Në magazinë: 3 000

$1.28000

SN74HC573ADBR

SN74HC573ADBR

Texas

IC OCTAL TRANSP D-LATCH 20-SSOP

Në magazinë: 1 335

$0.59000

74LVC573APW-Q100J

74LVC573APW-Q100J

Nexperia

IC TRANSPARENT LATCH 20TSSOP

Në magazinë: 0

$0.13724

74ABT16373CSSC

74ABT16373CSSC

Rochester Electronics

BUS DRIVER, ABT SERIES

Në magazinë: 2 958

$1.20000

SN74ALVCH373DGVR

SN74ALVCH373DGVR

Texas

IC OCT LATCH TRI-ST 20-TVSOP

Në magazinë: 1 500

$0.78000

MC74VHCT373ADW

MC74VHCT373ADW

Rochester Electronics

IC LATCH TRANSP OCT 2ST 20SOIC

Në magazinë: 3 990

$0.15000

74ABT16373CMTDX

74ABT16373CMTDX

Rochester Electronics

BUS DRIVER, ABT SERIES

Në magazinë: 12 000

$1.20000

NLV74HC573ADTR2G

NLV74HC573ADTR2G

Rochester Electronics

BUS DRIVER, HC/UH SERIES, 1-FUNC

Në magazinë: 870

$0.33000

MC74HCT573ADW

MC74HCT573ADW

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 1 390

$0.14000

74AHCT373PW,118

74AHCT373PW,118

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 43 538

$0.09000

Kategoria e produkteve

Top