TD62308AFG,S,EL

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TD62308AFG,S,EL

Prodhuesi
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
Përshkrim
IC DRIVER 4/0 16HSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
TD62308AFG,S,EL PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Driver
 • protokoll:-
 • numri i drejtuesve/marrësve:4/0
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:-
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-BSOP (0.252", 6.40mm Width) + 2 Heat Tabs
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-HSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SP3223EEY-L

SP3223EEY-L

MaxLinear

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20TSSOP

Në magazinë: 82

$1.70000

TRS3243ECDWR

TRS3243ECDWR

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SOIC

Në magazinë: 675

$1.88000

ISL83078EIUZA

ISL83078EIUZA

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP

Në magazinë: 6 005

$1.84000

MAX3314CSA+

MAX3314CSA+

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC

Në magazinë: 5 428

$3.50000

SP213ECA-L/TR

SP213ECA-L/TR

MaxLinear

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SSOP

Në magazinë: 0

$0.80693

ADM2761EBRWZ-RL7

ADM2761EBRWZ-RL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 16SOIC

Në magazinë: 0

$6.35000

USB3317C-GJ-TR

USB3317C-GJ-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC TXRX USB 2.0 FLEXPWR 25BGA

Në magazinë: 0

$1.19700

MAX3071EESA

MAX3071EESA

Rochester Electronics

RS-485/RS-422 TRANSCVR

Në magazinë: 1 389

$2.97000

FIN1017K8X

FIN1017K8X

Rochester Electronics

IC DRIVER 1/0 US8

Në magazinë: 33 466

$0.49000

ISL83385EIAZ

ISL83385EIAZ

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP

Në magazinë: 0

$1.53000

Kategoria e produkteve

Top