LM2744MTC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LM2744MTC

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC REG CTRLR BUCK 14TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - kontrollorët e komutimit dc dc
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i daljes:Transistor Driver
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • numri i daljeve:1
 • fazat e daljes:1
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 6V
 • frekuenca - ndërrimi:50kHz ~ 1MHz
 • cikli i punës (maksimumi):80%
 • ndreqës sinkron:Yes
 • sinkronizimi i orës:No
 • ndërfaqet serike:-
 • veçoritë e kontrollit:Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ISL6247CRZ

ISL6247CRZ

Rochester Electronics

MULTI-PHASE PWM CONTROLLER

Në magazinë: 1 367

$3.06000

UCC28C44DRG4

UCC28C44DRG4

Texas

IC OFFLINE CTRLR PWM UVLO 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.85170

SMBV1094LT1

SMBV1094LT1

Rochester Electronics

SS SOT23 TUNE DIO SPCL TR

Në magazinë: 15 000

$0.02000

ISL81401FRZ-T

ISL81401FRZ-T

Intersil (Renesas Electronics America)

40V 4-SW SYNCH BUCK-BOOST PWM

Në magazinë: 0

$3.50700

MAX8546EUB+

MAX8546EUB+

Maxim Integrated

IC REG CTRLR BUCK 10UMAX

Në magazinë: 913

$2.63000

MAX8548EUB+

MAX8548EUB+

Maxim Integrated

IC REG CTRLR BUCK 10UMAX

Në magazinë: 0

$2.63000

MAX15004DAUE/V+

MAX15004DAUE/V+

Maxim Integrated

AUTOMOTIVE BOOST/FLYBACK/SEPIC P

Në magazinë: 1 056

$1.42000

NCP5162DR2

NCP5162DR2

Rochester Electronics

SWITCHING CONTROLLER

Në magazinë: 2 500

$0.68000

TL3845BD-8

TL3845BD-8

Texas

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC

Në magazinë: 408

$1.26000

UCC2961N

UCC2961N

Rochester Electronics

IC REG CTRLR FWRD CONV 14DIP

Në magazinë: 1 900

$1.00000

Kategoria e produkteve

Top