SN74ABTH18504APMR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SN74ABTH18504APMR

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC SCAN TEST UNIV TXRX 64LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - funksionet universale të autobusit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74ABTH
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:Scan Test Universal Bus Transceiver
 • numri i qarqeve:20-Bit
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:32mA, 64mA
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-LQFP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SN74GTLPH16612GR

SN74GTLPH16612GR

Rochester Electronics

REGISTERED BUS TRANSCEIVER

Në magazinë: 71 450

$4.19000

SN74ALVCF162835LR

SN74ALVCF162835LR

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 12 000

$1.72000

SN74ALVCH162836VR

SN74ALVCH162836VR

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 2 000

$3.33000

SN74ALVCH16835DLR

SN74ALVCH16835DLR

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 7 000

$1.53000

SN74ALVTH16601GR

SN74ALVTH16601GR

Rochester Electronics

SN74ALVTH16601 2.5-V/3.3-V 18-BI

Në magazinë: 2 860

$2.30000

SN74LVTH16835DGGR

SN74LVTH16835DGGR

Rochester Electronics

SN74LVTH16835 3.3-V ABT 18-BIT U

Në magazinë: 7 957

$1.61000

74ALVC162836DLRG4

74ALVC162836DLRG4

Texas

IC UNIV BUS DVR 20BIT 56SSOP

Në magazinë: 0

$0.00000

FCT162501CTPACTE4

FCT162501CTPACTE4

Texas

IC 18BIT BUS TXRX 3-ST 56-TSSOP

Në magazinë: 0

$0.00000

74ALVCH16500DGGRG4

74ALVCH16500DGGRG4

Texas

IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56TSSOP

Në magazinë: 0

$0.00000

74LVT16501ADL,518

74LVT16501ADL,518

NXP Semiconductors

IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP

Në magazinë: 0

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top