SI1040X-T1-E3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI1040X-T1-E3

Prodhuesi
Vishay / Siliconix
Përshkrim
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SC89-6
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - çelsat e shpërndarjes së energjisë, drejtuesit e ngarkesës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SI1040X-T1-E3 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i ndërprerësit:General Purpose
 • numri i daljeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:1:1
 • konfigurimi i daljes:High Side
 • lloji i daljes:P-Channel
 • ndërfaqe:On/Off
 • tension - ngarkesë:1.8V ~ 8V
 • tension - furnizim (vcc/vdd):-
 • rryma - prodhimi (maksimumi):430mA
 • rds në (typ):500mOhm
 • lloji i hyrjes:-
 • veçoritë:Slew Rate Controlled
 • mbrojtje nga gabimet:-
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SC-89-6
 • paketë / kuti:SOT-563, SOT-666
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MC35XS3400DHFK

MC35XS3400DHFK

NXP Semiconductors

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:4 24PQFN

Në magazinë: 0

$6.88820

NCP45521IMNTWG-L

NCP45521IMNTWG-L

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8DFN

Në magazinë: 29 743 000

$1.11000

MIC2077-2YWM

MIC2077-2YWM

Roving Networks / Microchip Technology

IC PWR SWITCH N-CH 2X1:2 16SOIC

Në magazinë: 0

$2.12000

MIC94065YMT-TR

MIC94065YMT-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 4TMLF

Në magazinë: 0

$0.41000

DPS1133FIA-13

DPS1133FIA-13

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC PWR SWITCH 1:1 V-QFN4040-17

Në magazinë: 0

$0.62250

SIP32508DT-T1-GE3

SIP32508DT-T1-GE3

Vishay / Siliconix

IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSOT23-6

Në magazinë: 746

$0.46000

MIC59P60YWM

MIC59P60YWM

Roving Networks / Microchip Technology

IC PWR DRIVER BIPOLAR 1:8 20SOIC

Në magazinë: 208

$6.83000

FPF1039BUCX

FPF1039BUCX

Rochester Electronics

LOW ON-RESISTANCE, SLEW-RATE-CON

Në magazinë: 357 000

$0.33000

RT9703GS

RT9703GS

Richtek

IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SOP

Në magazinë: 0

$0.71550

MIC4126YML

MIC4126YML

Rochester Electronics

DUAL 1.5A-PEAK LOW-SIDE MOSFET D

Në magazinë: 2 991

$0.77000

Kategoria e produkteve

Top