NBC12439FAR2G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NBC12439FAR2G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC CLK PLL SYNC 50-800MHZ 32LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - gjeneratorë të orës, plls, sintetizues të frekuencës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
NBC12439FAR2G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:PLL Clock Generator
 • pll:Yes
 • hyrje:Crystal
 • prodhimit:PECL
 • numri i qarqeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:1:1
 • diferencial - hyrje:dalje:No/Yes
 • frekuenca - max:800MHz
 • pjesëtues/shumësues:Yes/No
 • tension - furnizim:3.135V ~ 5.25V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:32-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-LQFP (7x7)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SI5340A-B05636-GM

SI5340A-B05636-GM

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

Në magazinë: 0

$14.95873

CY23FS08OXI

CY23FS08OXI

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR, 166.7MHZ

Në magazinë: 395

$25.30000

5P49V5935B000LTGI

5P49V5935B000LTGI

Renesas Electronics America

IC CLOCK GENERATOR 24LGA

Në magazinë: 803

$11.13000

SI5342D-B05956-GM

SI5342D-B05956-GM

Silicon Labs

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$13.12004

SI5345B-D10351-GMR

SI5345B-D10351-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$21.04500

SI5341D-D09654-GMR

SI5341D-D09654-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN

Në magazinë: 0

$11.77500

SI5335A-B06657-GMR

SI5335A-B06657-GMR

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN

Në magazinë: 0

$5.32500

CY2292SL-530T

CY2292SL-530T

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 0

$1.30000

SI5345A-D06545-GM

SI5345A-D06545-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$25.13377

SI5335D-B01930-GM

SI5335D-B01930-GM

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN

Në magazinë: 0

$4.51493

Kategoria e produkteve

Top