STG3699AUTR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STG3699AUTR

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC SWITCH QUAD SPDT 16QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - çelsat analoge, multiplekserët, demultiplekserët
Seria
-
Instock
239900
Fletët e të dhënave në internet
STG3699AUTR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • qark kaloni:SPDT
 • qark multiplekser/demultiplekser:2:1
 • numri i qarqeve:4
 • rezistenca në gjendje (maksimumi):450mOhm
 • përputhje kanal në kanal (δron):60mOhm
 • tension - furnizim, i vetëm (v+):1.65V ~ 4.3V
 • tension - furnizim, i dyfishtë (v±):-
 • koha e ndërrimit (ton, mbyll) (maksimumi):55ns, 30ns
 • - Gjerësia e brezit 3db:50MHz
 • injeksion ngarkese:35pC
 • kapaciteti i kanalit (cs (off), cd (off)):5pF
 • rrymë - rrjedhje (është (e fikur)) (maksimum):20nA
 • ndërthurje:-54dB @ 100kHz
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-UFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-QFN (2.5x2.5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PS323ESAE

PS323ESAE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC

Në magazinë: 15 000

Me porosi: 15 000

$0.00000

MAX312MJE

MAX312MJE

Maxim Integrated

10OHM, QUAD, SPST, CMOS ANALOG S

Në magazinë: 20 000

Me porosi: 20 000

$0.00000

MAX382EWN

MAX382EWN

Maxim Integrated

IC MUX 8CH DUAL4CH LTCHBL 18SOIC

Në magazinë: 40 000

Me porosi: 40 000

$0.00000

DG201ACJ

DG201ACJ

Maxim Integrated

IC SWITCH QUAD SPST 16DIP

Në magazinë: 1 500

Me porosi: 1 500

$0.00000

DG612DY

DG612DY

Vishay / Siliconix

IC SWITCH QUAD SPST 16-SOIC

Në magazinë: 500

Me porosi: 500

$0.00000

MC74LVX4053DTR2

MC74LVX4053DTR2

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$0.12000

DG271BCJ

DG271BCJ

Vishay / Siliconix

IC SWITCH QUAD SPST 16DIP

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$0.00000

M74HC4052RM13TR

M74HC4052RM13TR

STMicroelectronics

IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16SOIC

Në magazinë: 32 000

Me porosi: 32 000

$0.18000

DG509AAK

DG509AAK

Maxim Integrated

MONOLITHIC CMOS ANALOG MULTIPLEX

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$0.00000

DG211BDJ

DG211BDJ

Vishay / Siliconix

IC SWITCH QUAD SPST 16DIP

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top