IRS21571DSPBF

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

IRS21571DSPBF

Prodhuesi
IR (Infineon Technologies)
Përshkrim
IC BALLAST CNTRL 48.3KHZ 16SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - ndriçimi, kontrollorët e çakëllit
Seria
-
Instock
110000
Fletët e të dhënave në internet
IRS21571DSPBF PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Ballast Controller
 • frekuenca:43.7kHz ~ 48.3kHz
 • tension - furnizim:11.5V ~ 15.6V
 • rrymë - furnizim:10 mA
 • rrymë - burimi dalës/lavamani:-
 • zbehje:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
IR2166S

IR2166S

IR (Infineon Technologies)

IC PFC/BALLAST CNTL 50KHZ 16SOIC

Në magazinë: 160 000

Me porosi: 160 000

$0.28000

IR2167PBF

IR2167PBF

IR (Infineon Technologies)

IC PFC/BALLAST CNTRL 47KHZ 20DIP

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$1.15000

IRS2158DSTRPBF

IRS2158DSTRPBF

IR (Infineon Technologies)

IC FLRSCT LMP CTL 48.3KHZ 16SOIC

Në magazinë: 12 494

Me porosi: 12 494

$0.00000

IR21571S

IR21571S

IR (Infineon Technologies)

IC BALLAST CNTRL 50.5KHZ 16SOIC

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$2.98341

FAN7711M

FAN7711M

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC BALLAST CNTRL 57.3KHZ 8SOP

Në magazinë: 500

Me porosi: 500

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top