PCK942PBD,128

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PCK942PBD,128

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC CLK BUFFER 1:18 250MHZ 32LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - tamponat e orës, drejtuesit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PCK942PBD,128 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Fanout Buffer (Distribution)
 • numri i qarqeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:1:18
 • diferencial - hyrje:dalje:Yes/No
 • hyrje:LVPECL
 • prodhimit:LVCMOS
 • frekuenca - max:250 MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 3.465V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:32-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-LQFP (7x7)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
NB4L6254MNR4G

NB4L6254MNR4G

Rochester Electronics

LOW SKEW CLOCK DRIVER

Në magazinë: 9 376

$12.00000

853S310CVILF

853S310CVILF

Renesas Electronics America

NETWORK TIMING

Në magazinë: 0

$7.14000

MC100LVE210FNG

MC100LVE210FNG

Rochester Electronics

LOW SKEW CLOCK DRIVER

Në magazinë: 5 949

$5.34000

8SLVP1102ANLGI

8SLVP1102ANLGI

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:2 2GHZ 16QFN

Në magazinë: 81

$5.73000

CY7B9945V-2AC

CY7B9945V-2AC

Rochester Electronics

PLL BASED CLOCK DRIVER

Në magazinë: 1 352

$20.46000

LMK1C1103PWR

LMK1C1103PWR

Texas

LVCMOS BUFFER 3-CHANNEL

Në magazinë: 1 084

$1.91000

8SLVP2104ANLGI8

8SLVP2104ANLGI8

Renesas Electronics America

VFQFPN 6.00X6.00X0.85 MM, 0.65MM

Në magazinë: 0

$4.14160

8V74S4622NLGI

8V74S4622NLGI

Renesas Electronics America

NETWORK TIMING

Në magazinë: 0

$11.51000

49FCT20805PYGI

49FCT20805PYGI

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20SSOP

Në magazinë: 134

$4.21000

PL133-47SC-R

PL133-47SC-R

Roving Networks / Microchip Technology

IC CLK BUFFER 1:4 150MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$4.16000

Kategoria e produkteve

Top