AT93C66-10SI-2.5

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AT93C66-10SI-2.5

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
AT93C66-10SI-2.5 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:EEPROM
 • teknologjisë:EEPROM
 • madhësia e kujtesës:4Kb (512 x 8, 256 x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:SPI
 • frekuenca e orës:2 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:10ms
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY14B512J2-SXI

CY14B512J2-SXI

Rochester Electronics

IC NVSRAM 512KBIT I2C 8SOIC

Në magazinë: 2 179

$6.98000

24LC04BH-E/ST

24LC04BH-E/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.33000

PF48F4400P0VBQEF

PF48F4400P0VBQEF

Flip Electronics

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 88SCSP

Në magazinë: 0

$20.57000

7143LA20G

7143LA20G

Renesas Electronics America

IC SRAM 32KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$109.21333

25LC010A-E/SN

25LC010A-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.41000

W947D6HBHX6E TR

W947D6HBHX6E TR

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 128MBIT PARALLEL 60VFBGA

Në magazinë: 0

$2.31616

FM24C17UN

FM24C17UN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT I2C 100KHZ 8DIP

Në magazinë: 1 469

$0.40000

CY7C1413UV18-300BZC

CY7C1413UV18-300BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 606

$67.38000

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 0

$3.30000

AT24CS16-XHM-B

AT24CS16-XHM-B

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.29000

Kategoria e produkteve

Top