MT48LC8M32B2P-7 IT TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT48LC8M32B2P-7 IT TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 256MBIT PAR 86TSOP II
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT48LC8M32B2P-7 IT TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM
 • madhësia e kujtesës:256Mb (8M x 32)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:143 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:14ns
 • koha e aksesit:6 ns
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:86-TSOP II
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S29PL127J70BFI040

S29PL127J70BFI040

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56FBGA

Në magazinë: 0

$8.35762

IS43LR16320B-6BLI

IS43LR16320B-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA

Në magazinë: 110

$12.41000

CY27C010-200JC

CY27C010-200JC

Rochester Electronics

OTP ROM, 128KX8, 200NS PQCC32

Në magazinë: 189

$3.33000

71421LA20JG

71421LA20JG

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCC

Në magazinë: 0

$18.04500

S25FL064LABNFN043

S25FL064LABNFN043

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8USON

Në magazinë: 0

$1.37834

S29GL128N11TFI020

S29GL128N11TFI020

Rochester Electronics

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP

Në magazinë: 678

$4.00000

CY15E004J-SXET

CY15E004J-SXET

Cypress Semiconductor

IC FRAM 4KBIT I2C 3.4MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.49206

MD27512-30/B

MD27512-30/B

Rochester Electronics

UVPROM, 64KX8, 350NS

Në magazinë: 404

$36.39000

AT34C02C-TH-T

AT34C02C-TH-T

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 2 232 838

$0.30000

71V256SA15PZGI

71V256SA15PZGI

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

Në magazinë: 41

$2.26000

Kategoria e produkteve

Top