MT29C1G12MAADAFAMD-6 E IT TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT29C1G12MAADAFAMD-6 E IT TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH RAM 1GBIT PAR 130VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH, RAM
 • teknologjisë:FLASH - NAND, Mobile LPDRAM
 • madhësia e kujtesës:1Gb (128M x 8)(NAND), 1Gb (32M x 32)(LPDRAM)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:166 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:130-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:130-VFBGA (8x9)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
27S03ADM/B

27S03ADM/B

Rochester Electronics

27S03ADM/B

Në magazinë: 1 162

$74.58000

NM93C86AN

NM93C86AN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 21 178

$0.81000

CY7C1328G-133AXIKJ

CY7C1328G-133AXIKJ

Rochester Electronics

SYNC RAM

Në magazinë: 181

$5.09000

NM24C05UFM8

NM24C05UFM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO

Në magazinë: 0

$0.42000

24AA02T-I/MNY

24AA02T-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN

Në magazinë: 735

$0.27000

FM24C09UFEM8X

FM24C09UFEM8X

Rochester Electronics

IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 4 788

$0.34000

0418A1ACLAA-42

0418A1ACLAA-42

Rochester Electronics

4MBIT (256K X 18) SRAM

Në magazinë: 604

$22.40000

AS4C128M8D1-6TIN

AS4C128M8D1-6TIN

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 66TSOP II

Në magazinë: 10

$48.73000

5962-8700205ZA

5962-8700205ZA

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL SB48

Në magazinë: 0

$137.74150

SM667PX2-AC

SM667PX2-AC

Silicon Motion

FERRI-EMMC BGA 153-B EMMC 4.5 SL

Në magazinë: 0

$10.03000

Kategoria e produkteve

Top