AT49LV040-70TC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AT49LV040-70TC

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32TSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
AT49LV040-70TC PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH
 • madhësia e kujtesës:4Mb (512K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:50µs
 • koha e aksesit:70 ns
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-TSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AS4C64M16MD1A-5BINTR

AS4C64M16MD1A-5BINTR

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60FBGA

Në magazinë: 0

$5.48064

MT29F2G01ABBGDWB-IT:G TR

MT29F2G01ABBGDWB-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT SPI 8UPDFN

Në magazinë: 0

$3.30000

CY7C1523AV18-250BZC

CY7C1523AV18-250BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 552

$69.99000

CAT24WC66WI-G

CAT24WC66WI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC

Në magazinë: 6 100

$0.10000

MT53D512M32D2DS-046 IT:D TR

MT53D512M32D2DS-046 IT:D TR

Micron Technology

IC DRAM 16GBIT 2.133GHZ 200WFBGA

Në magazinë: 0

$19.21500

71V3557S85PF

71V3557S85PF

Rochester Electronics

IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 1 348

$2.01000

CAT25080YI-G

CAT25080YI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 8KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 1 500

$0.24000

25LC128T-E/SN

25LC128T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.95000

70V3379S5BC

70V3379S5BC

Renesas Electronics America

IC SRAM 576KBIT PAR 256CABGA

Në magazinë: 0

$71.82167

AT28C256E-15SU

AT28C256E-15SU

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT PAR 28SOIC

Në magazinë: 164

$10.24000

Kategoria e produkteve

Top