MT46H64M32LFMA-5 WT:B

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT46H64M32LFMA-5 WT:B

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168WFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT46H64M32LFMA-5 WT:B PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - Mobile LPDDR
 • madhësia e kujtesës:2Gb (64M x 32)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:200 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:5 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:-25°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:168-WFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:168-WFBGA (12x12)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY62256VNLL-70SNXE

CY62256VNLL-70SNXE

Rochester Electronics

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOIC

Në magazinë: 0

$3.22000

CY62148G-45SXIT

CY62148G-45SXIT

Cypress Semiconductor

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOIC

Në magazinë: 0

$5.30101

CY7C1041BN-15VXI

CY7C1041BN-15VXI

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 256KX16, 15NS

Në magazinë: 0

$4.40000

70T3399S133BC

70T3399S133BC

Renesas Electronics America

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 256CABGA

Në magazinë: 0

$117.21667

LE24163LBXA-SH

LE24163LBXA-SH

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 16KBIT I2C 5WLCSP

Në magazinë: 0

$0.32366

71024S12TYG8

71024S12TYG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

Në magazinë: 0

$2.13601

70V3579S6BCI8

70V3579S6BCI8

Renesas Electronics America

IC SRAM 1.125MBIT PAR 256CABGA

Në magazinë: 0

$95.67430

71V67803S133BQ

71V67803S133BQ

Renesas Electronics America

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA

Në magazinë: 0

$19.75610

CY7C1354C-166AXC

CY7C1354C-166AXC

Cypress Semiconductor

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 0

$14.03000

71T75902S75PFG8

71T75902S75PFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 0

$30.49420

Kategoria e produkteve

Top