MT45W1MW16BDGB-708 AT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT45W1MW16BDGB-708 AT

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC PSRAM 16MBIT PARALLEL 54VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT45W1MW16BDGB-708 AT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:PSRAM
 • teknologjisë:PSRAM (Pseudo SRAM)
 • madhësia e kujtesës:16Mb (1M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:70ns
 • koha e aksesit:70 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 105°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:54-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:54-VFBGA (6x8)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
NM24C05EM8

NM24C05EM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 100KHZ 8SO

Në magazinë: 0

$0.43000

7005S25G

7005S25G

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$55.95000

DS1230ABP-100

DS1230ABP-100

Rochester Electronics

IC NVSRAM 256KBIT PAR 34PWRCAP

Në magazinë: 4 595

$14.30000

S29GL01GS11FAIV23

S29GL01GS11FAIV23

Cypress Semiconductor

IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 0

$8.85000

AM29LV033C-90WDI-T

AM29LV033C-90WDI-T

Rochester Electronics

NOR FLASH, 4MX8, 90NS

Në magazinë: 678

$8.43000

24AA024T-I/ST

24AA024T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 2 431

$0.32000

S29JL032J70TFI313

S29JL032J70TFI313

Cypress Semiconductor

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48TSOP

Në magazinë: 0

$2.83775

IS43DR81280B-25DBLI

IS43DR81280B-25DBLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60TWBGA

Në magazinë: 0

$7.58070

IS42S16320D-7TL-TR

IS42S16320D-7TL-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 0

$10.50000

24AA16T-E/MNY

24AA16T-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.37000

Kategoria e produkteve

Top