TE28F256P33TFA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TE28F256P33TFA

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 256MBIT PARALLEL 56TSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
TE28F256P33TFA PDF
hetim
 • seri:Axcell™
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:256Mb (16M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:40 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:105ns
 • koha e aksesit:105 ns
 • tension - furnizim:2.3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:56-TSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CAT25160LI-G

CAT25160LI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 20MHZ 8DIP

Në magazinë: 23 308

$0.37000

IS42VM32200M-6BLI

IS42VM32200M-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 64MBIT PARALLEL 90TFBGA

Në magazinë: 0

$3.41079

IS42RM32400H-6BLI

IS42RM32400H-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 128MBIT PARALLEL 90TFBGA

Në magazinë: 0

$5.06417

CY7C1328G-133AXIKJ

CY7C1328G-133AXIKJ

Rochester Electronics

SYNC RAM

Në magazinë: 181

$5.09000

24FC02-I/ST

24FC02-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.21000

BU9891GUL-WE2

BU9891GUL-WE2

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 4KBIT SPI VCSP50L1

Në magazinë: 0

$0.37011

93LC46/P

93LC46/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8DIP

Në magazinë: 232

$0.58000

MT48LC8M16A2TG-6A:L

MT48LC8M16A2TG-6A:L

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 1 061

$2.38000

CY7C1351B-100AI

CY7C1351B-100AI

Rochester Electronics

128KX36 3.3V NOBL SYNC-FT SRAM (

Në magazinë: 3 789

$7.19000

71T75802S200BGG8

71T75802S200BGG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 119PBGA

Në magazinë: 0

$32.98250

Kategoria e produkteve

Top