IDT71P74604S250BQ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

IDT71P74604S250BQ

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165CABGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
IDT71P74604S250BQ PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Synchronous, QDR II
 • madhësia e kujtesës:18Mb (512K x 36)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:250 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:8.4 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.9V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:165-TBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:165-CABGA (13x15)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
24FC128-I/P

24FC128-I/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 119

$0.66000

AT25SF128A-CCUB-T

AT25SF128A-CCUB-T

Adesto Technologies

IC FLSH 128MBIT SPI/QUAD 24TFBGA

Në magazinë: 0

$1.81000

UPD46185092BF1-E40-EQ1-A

UPD46185092BF1-E40-EQ1-A

Rochester Electronics

QDR SRAM, 2MX9, 0.45NS

Në magazinë: 239

$29.44000

24AA025E64T-E/SN

24AA025E64T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.33000

CAT24C21LI

CAT24C21LI

Rochester Electronics

CAT24C21 - 1 KBIT DUAL MODE SERI

Në magazinë: 15 450

$0.51000

CY7C1399B-15VI

CY7C1399B-15VI

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 32KX8, 15NS PDSO28

Në magazinë: 2 058

$1.30000

HT6256DC

HT6256DC

Honeywell Aerospace

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28CDIP

Në magazinë: 0

$960.00000

AS4C128M8D1-6TIN

AS4C128M8D1-6TIN

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 66TSOP II

Në magazinë: 10

$48.73000

AT24CS16-XHM-B

AT24CS16-XHM-B

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.29000

CAV93C56VE-GT3

CAV93C56VE-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

Në magazinë: 10 869

$0.27000

Kategoria e produkteve

Top