MT29F128G08CFAAAWP:A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT29F128G08CFAAAWP:A

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 128GBIT PAR 48TSOP I
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
100000
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NAND
 • madhësia e kujtesës:128Gb (16G x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-TSOP I
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
IS62WV12816BLL-55BI

IS62WV12816BLL-55BI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 48MINIBGA

Në magazinë: 30 000

Me porosi: 30 000

$1.18000

M28W320CT90N6

M28W320CT90N6

STMicroelectronics

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48TSOP

Në magazinë: 500

Me porosi: 500

$7.50000

M27C4002-70C1

M27C4002-70C1

STMicroelectronics

IC EPROM 4MBIT PARALLEL 44PLCC

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$3.00000

AT29LV020-10JU

AT29LV020-10JU

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC

Në magazinë: 2 000

Me porosi: 2 000

$0.00000

MTFC16GAKAECN-4M IT

MTFC16GAKAECN-4M IT

Micron Technology

IC FLASH 128GBIT MMC 153VFBGA

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.00000

AT24C512B-TH25-T

AT24C512B-TH25-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 512KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 1 000 000

Me porosi: 1 000 000

$0.00000

W25X32VSSIG

W25X32VSSIG

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 32MBIT SPI 75MHZ 8SOIC

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$0.40000

M27C801-120F1

M27C801-120F1

STMicroelectronics

IC EPROM 8MBIT PARALLEL 32CDIP

Në magazinë: 40 000

Me porosi: 40 000

$2.22000

M29F040B70N6

M29F040B70N6

Micron Technology

IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32TSOP

Në magazinë: 52 370

Me porosi: 52 370

$0.00000

CY7C09449PVA-AC

CY7C09449PVA-AC

Cypress Semiconductor

IC SRAM 128KBIT PARALLEL 50MHZ

Në magazinë: 5 500

Me porosi: 5 500

$30.75000

Kategoria e produkteve

Top