N25Q064A13ESF40F TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

N25Q064A13ESF40F TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLSH 64MBIT SPI 108MHZ 16SO W
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
N25Q064A13ESF40F TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:64Mb (16M x 4)
 • ndërfaqja e kujtesës:SPI
 • frekuenca e orës:108 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:8ms, 5ms
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-SO W
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
GS81302Q36GE-300I

GS81302Q36GE-300I

GSI Technology

IC SRAM 144MBIT PAR 165FPBGA

Në magazinë: 0

$202.93600

AT25SF128A-CCUB-T

AT25SF128A-CCUB-T

Adesto Technologies

IC FLSH 128MBIT SPI/QUAD 24TFBGA

Në magazinë: 0

$1.81000

S-24C04DI-I8T1U5

S-24C04DI-I8T1U5

ABLIC U.S.A. Inc.

IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ SNT8A

Në magazinë: 0

$0.21371

M5M5256DFP-70GI#SM

M5M5256DFP-70GI#SM

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 32KX8

Në magazinë: 2 344

$1.54000

S70GL02GP11FAIR10

S70GL02GP11FAIR10

Flip Electronics

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 2 909

$22.94000

BU9891GUL-WE2

BU9891GUL-WE2

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 4KBIT SPI VCSP50L1

Në magazinë: 0

$0.37011

IS46TR16128C-15HBLA2-TR

IS46TR16128C-15HBLA2-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA

Në magazinë: 0

$8.14500

MX29GL128EUT2I-11G

MX29GL128EUT2I-11G

Macronix

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP

Në magazinë: 0

$3.77520

AT21CS11-MSH10-T

AT21CS11-MSH10-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 125KHZ 2XSFN

Në magazinë: 2 326

$0.24000

M24256-DRDW3TP/K

M24256-DRDW3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 256KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 12 582

$0.84000

Kategoria e produkteve

Top