MAX4357ECD+

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX4357ECD+

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC VIDEO CROSSPOINT SWITCH LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - çelsat analoge - qëllime të veçanta
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MAX4357ECD+ PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • aplikacionet:Video
 • qark multiplekser/demultiplekser:32:16
 • qark kaloni:-
 • numri i kanaleve:1
 • rezistenca në gjendje (maksimumi):-
 • tension - furnizim, i vetëm (v+):4.5V ~ 5.5V
 • tension - furnizim, i dyfishtë (v±):±3V ~ 5V
 • - Gjerësia e brezit 3db:70MHz
 • veçoritë:Buffered, SPI
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:128-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:128-LQFP (14x20)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PI3V312LEX

PI3V312LEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC VIDEO MUX/DEMUX 2X1 16TSSOP

Në magazinë: 0

$0.46500

ADG2128WBCPZ-REEL7

ADG2128WBCPZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CROSSPOINT SWIT 8X12 32LFCSP

Në magazinë: 1 490

$13.69000

FSUSB23BQX

FSUSB23BQX

Rochester Electronics

DIFFERENTIAL MUX, 2 CHANNEL

Në magazinë: 31 000

$1.07000

FSUSB43L10X-F131

FSUSB43L10X-F131

Rochester Electronics

LOW POWER, TWO-PORT, HI-SPEED, U

Në magazinë: 5 000

$0.40000

LMH6583YA/NOPB

LMH6583YA/NOPB

Texas

IC CROSSPOINT SWITCH 16X8 64TQFP

Në magazinë: 0

$62.02381

TS3DS10224RUKR

TS3DS10224RUKR

Rochester Electronics

TS3DS10224 HIGH-SPEED 2:4 DIFFER

Në magazinë: 995

$0.47000

ADG751ARTZ-REEL7

ADG751ARTZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VIDEO SWITCH SPST SOT23-6

Në magazinë: 11 752

$3.29000

FSAV331MTCX

FSAV331MTCX

Rochester Electronics

VIDEO MULTIPLEXER, 2 FUNC, 1 CHA

Në magazinë: 7 500

$0.38000

TS5V330PW

TS5V330PW

Texas

IC VIDEO SWIT QUAD SPDT 16TSSOP

Në magazinë: 720

$1.35000

AD8112JSTZ

AD8112JSTZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CROSSPOINT SWIT 16X8 100LQFP

Në magazinë: 1

$24.84000

Kategoria e produkteve

Top