ISL9221IRZ-T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ISL9221IRZ-T

Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12DFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - karikues baterish
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ISL9221IRZ-T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • kimia e baterisë:Lithium Ion/Polymer
 • numri i qelizave:1
 • rrymë - karikimi:Constant - Programmable
 • veçoritë e programueshme:Current
 • mbrojtje nga gabimet:Over Voltage, Reverse Current
 • rryma e ngarkimit - max:1.2A
 • tensioni i paketës së baterisë:4.2V
 • tension - furnizim (maksimumi):6.7V
 • ndërfaqe:USB
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:12-VFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:12-DFN (4x3)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC4009IUF-1#PBF

LTC4009IUF-1#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC BAT CHG MULT-CHEM 1-4CL 20QFN

Në magazinë: 0

$6.28308

BQ2057DGKR

BQ2057DGKR

Rochester Electronics

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 8VSSOP

Në magazinë: 2 500

$0.94000

MAX1898EUB42-T

MAX1898EUB42-T

Rochester Electronics

IC BATT CHG SGL CELL

Në magazinë: 239

$2.30000

BQ24230RGTT

BQ24230RGTT

Texas

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 16QFN

Në magazinë: 1 676

$2.52000

LTC4000IUFD#TRPBF

LTC4000IUFD#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC BATT CHG IRON PHOSPHATE 28QFN

Në magazinë: 0

$6.30000

BQ2002CSNTRG4

BQ2002CSNTRG4

Texas

IC BATT CONTRL MULTI-CHEM 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.31262

XC6806B390DR-G

XC6806B390DR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10USPB

Në magazinë: 0

$0.75843

STBC02BJR

STBC02BJR

STMicroelectronics

IC BAT CHG LI-ION 1CL 30FLIPCHIP

Në magazinë: 572

$2.86000

UC3906DWTRG4

UC3906DWTRG4

Texas

IC BATT CHG LEAD ACID 16SOIC

Në magazinë: 0

$7.92749

MAX77962EWJ12+

MAX77962EWJ12+

Maxim Integrated

IC BATT CHG LI-ION 2CELL 49WLP

Në magazinë: 0

$3.21362

Kategoria e produkteve

Top