MCP73834-B6I/MF

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MCP73834-B6I/MF

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC BATT CONTRL LI-ION 1CEL 10DFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - karikues baterish
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MCP73834-B6I/MF PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • kimia e baterisë:Lithium Ion/Polymer
 • numri i qelizave:1
 • rrymë - karikimi:Constant - Programmable
 • veçoritë e programueshme:Current
 • mbrojtje nga gabimet:Over Temperature
 • rryma e ngarkimit - max:1.1A
 • tensioni i paketës së baterisë:4.2V
 • tension - furnizim (maksimumi):6V
 • ndërfaqe:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:10-VFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-DFN (3x3)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ISL9214AIRZ-T

ISL9214AIRZ-T

Intersil (Renesas Electronics America)

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10DFN

Në magazinë: 0

$1.97060

LP3921SQ/NOPB

LP3921SQ/NOPB

Rochester Electronics

IC BATT CHG PWR SUP SUPPORT CIRC

Në magazinë: 208 100

$1.54000

LTC4000EUFD-1#PBF

LTC4000EUFD-1#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC BATT CHG IRON PHOSPHATE 28QFN

Në magazinë: 74

$9.46000

ISL95522IRZ-T

ISL95522IRZ-T

Intersil (Renesas Electronics America)

IC BATT CHG LI-ION 2-4CELL 32QFN

Në magazinë: 0

$4.34200

MCP73213T-A61I/MF

MCP73213T-A61I/MF

Roving Networks / Microchip Technology

IC BATT CHG LI-ION 2CELL 10DFN

Në magazinë: 3 056

$1.88000

BQ24250YFFR

BQ24250YFFR

Texas

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 30DSBGA

Në magazinë: 2 860

$4.31000

MCP73871T-4CCI/ML

MCP73871T-4CCI/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 20QFN

Në magazinë: 3 217

$1.88000

BQ24030RHLRG4

BQ24030RHLRG4

Texas

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 20VQFN

Në magazinë: 0

$2.64528

BQ2031SN-A5G4

BQ2031SN-A5G4

Texas

IC BAT CHG LEAD ACID 1CEL 16SOIC

Në magazinë: 0

$13.74650

LTC4080EDD#PBF

LTC4080EDD#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10DFN

Në magazinë: 2 878

$5.08000

Kategoria e produkteve

Top