SIP-ASRNXS001

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SIP-ASRNXS001

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
ARTIK 710/530 CAMERA BOARD
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - bordet e zgjerimit, kartat e vajzave
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SIP-ASRNXS001 PDF
hetim
  • seri:ARTIK
  • paketë:Box
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • platformë:ARTIK
  • lloji:Sensor
  • funksionin:Camera
  • ic/pjesë e përdorur:-
  • përmbajtjen:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
113020001

113020001

Seeed

GROVE 315MHZ SIMPLE RF LINK KI

Në magazinë: 3

$6.90000

MIKROE-1825

MIKROE-1825

MikroElektronika

BOARD ROTARY Y CLICK

Në magazinë: 0

$12.00000

101990016

101990016

Seeed

TESSEL ACCELEROMETER MODULE

Në magazinë: 0

$25.00000

MIKROE-1887

MIKROE-1887

MikroElektronika

DEV BOARD GNSS2 CLICK

Në magazinë: 0

$39.00000

MIKROE-1577

MIKROE-1577

MikroElektronika

BOARD MEASUREMENT IMU CLICK

Në magazinë: 3

$39.00000

103030277

103030277

Seeed

PI RTC (DS1307)

Në magazinë: 97

$4.45000

MIKROE-3344

MIKROE-3344

MikroElektronika

AUDIOMUX CLICK

Në magazinë: 5

$49.00000

DFR0680

DFR0680

DFRobot

SONY SPRESENSE EXTENSION BOARD

Në magazinë: 0

$43.75000

THSB-FMC-03ADC

THSB-FMC-03ADC

THine Solutions

THC7984 DAUGHTER CARD

Në magazinë: 0

$307.06000

BP-DAC11001EVM

BP-DAC11001EVM

Texas

BP-DAC11001EVM

Në magazinë: 2

$178.80000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top